LPG ENJEKTÖRLERİNİ TEMİZLETMENİN FAYDASI NEDİR?
FİLTRE DEĞİŞİMİ GENELLİKLE 10000 KM.DE YANİ ZAMANINDA YAPILAN ARAÇLARDA 50000 KM. RANDIMANLI AÇIP KAPAMA YAPAN LPG ENJEKTÖRLERİ  10000 KM. BAKIMI YAPILMAYAN VEYA İHMAL EDİLEN ARAÇLARDA GAZ FİLTRESİ İÇİ YAĞ PİSLİK VE TOKSİT MADDELER İLE DOLMAKTA  VE DOLAN FİLTRE İÇİNDEKİ MADDELERİ GAYET TEMİZ OLMASI GEREKEN GAZ ENJEKTÖRLERİNE GÖNDERMEKTEDİR. ARACIN  ROLANTİDE DÜZGÜN ÇALIŞMASINI İMKANSIZ HALE GETİRMEKTEDİR.AYNI ZAMANDA PÜSKÜRTME ARALIKLARINI UZUN HALE GETİRDİĞİ İÇİN YAKIT TÜKETİMİNİDE DOĞAL OLARAK ARTTIRMAKTA VE ÇEKİŞİ DÜŞÜRMEKTEDİR İŞTE BU SEBEPTEN DOLAYI GAZ ENJEKTÖRLERİNİZİ  HER YIL
TEMİZLETMENİZ EKONOMİ VE SÜRÜŞ KEYFİ BAKIMINDAN ZORUNLU HALE GELMEKTEDİR.
AŞAĞIDA RESİMLERİNİ GÖRDÜĞÜNÜZ TEMİZLEME VE TEST CİHAZI İLE HEM OTOMATİK OLARAK TEMİZLEME HEMDE TEST CİHAZINA BAĞLAYARAK PÜSKÜRTME MİLİSANİYELERİNİ GÖREREK OLASI ARIZALI ENJETÖRLERİ TESPİT İMKANIMIZ VAR.
SİZE UYGULAMALI OLARAK TEMİZLENMEDEN VE TEMİZLENDİKTEN SONRAKİ DURUMUNU GÖSTEREN RESİMLERİDE AŞAĞIDA EKLEDİM GÖRÜN VE KARARI SİZ VERİN. 
KİRLİ LPG ENJEKTÖRLERİNİN DURUMU,,
MONTAJ GALERİSİ
OTOMATİK MAKİNADA TEMİZLENMİŞ LPG ENJEKTÖRLERİNİN DURUMU,,
MONTAJ GALERİSİ
LPG ENJEKTÖR TEMİZLEME VE TEST ÜCRETİ 50 LİRADIR. ENJEKTÖRLERİNİZİ SÖKÜN KARGO İLE YOLLAYIN SİZE TEMİZLENMİŞ VE ONARILMIŞ OLARAK YOLLAYALIM.
 
FLORYA OTOGAZ